BOKS

Eğer boksun sadece güçlü ve sert insanlar için olduğunu düşüyorsanız, yanılıyorsunuz. Boks günümüzdeki en popüler sağlık ve kondisyon sporlarından biridir ve eğer aradığınız şey yağsız, şekilli ve güçlü bir vücutsa, boks aradığınız spor olabilir.

Amaç Nedir?

Boks profesyonel olarak ilerleyebileceğiniz bir spor olduğu gibi, sadece güçlenmek ve fit kalmak için de yapabileceğiniz bir spordur. Kimseyle dövüşmeden, eğitmeninizle bire bir çalışarak; hem teknik hem de vücut gelişiminizi kısa vadede hissedeceğiniz gerçek anlamda dövüşmeniz gerekmeden yapabileceğiniz bir dövüş sporudur.

Grup Dersi mi Bire Bir Ders mi?

Her ikisi de amacına hizmet edecektir. Grup derslerinde daha çok insanla tanışıp, daha ciddi bir ortamda, kendi seviyenizdeki sporcularla birlikte gelişim gösterirken; bire bir derste daha rahat bir ortamda, hocanızla arkadaşça bir diyalog içinde, çok daha verimli; çünkü bütün ilgi sizin üzerinizde olacağından dolayı her yumruğunuzda ayağınızın konumunu, belinizin hareketini izlemek çok daha kolay olacaktır. İki sistemin de kendine göre avantajları vardır ve iki sistem de herkes için uygundur.

Bizim tavsiyemiz eğer profesyonel olmayı düşünmüyorsanız, boksu sadece spor olarak yapacaksanız (fit bir vücuda sahip olmak ve güçlenmek için) bire bir derstir.

Derste beni neler bekliyor?

Derslerin sistemi doğal olarak eğitimciden eğitimciye değişkenlik gösterir. Kendimize göre açıklamak gerekirse, dersler genelde bir saat sürmektedir. Haftada kaç ders alınacağı öğrencinin yoğunluğuna göre değişir. Haftada bir ders almak da üç ders almak da bir çözümdür, fark gelişme hızında olacaktır.

Derslerin başlangıcında ısınma, sonlarında esneme hareketleri çok önemlidir. Bunlar derslerin olmazsa olmazıdır. Bir boks dersinde boks tekniklerinden önce, her sporda kullanacağınız bu önemli hareketleri öğrenmeniz gerekmektedir.

Dersler başlayınca birçok değişik çalışma sizleri bekliyor olacak! Hocanızla bire bir çalışmadan, kum torbası çalışmalarına, istasyon hareketlerinden çeşitli koordinasyon hareketlerine birçok çalışma yapmanız gerecektir. Yaptığınız çoğu çalışmada çok eğleneceksiniz. Bire bireğitimin en güzel yanı da burada çıkacaktır. Amacımız profesyonellikten ziyada, eğlenerek spor yapmak olduğu için, kişiden kişiye fark eden en eğlenceli hareketler sizleri bekliyor.

Faydaları Nedir?

Kilo verme, çevikleşme, koordinasyonda gelişme (özellikle el ayak koordinasyonu), kas geliştirme ve güçlenme ve kondisyon gelişimi. Birçok kişi boksun tamamen kol gücü olduğunu düşünür ancak bu kesinlikle yanlıştır. Boks neredeyse bütün vücudu çalıştırır ve geliştirir. Yardımcı (ve de zorunlu) sporlarla (örneğin ip atlamak) diğer kaslarınızı da kolayca çalıştırabileceksiniz.

Daha önce hiç boks yapmadım. Sizce yapabilir miyim?

Kesinlikle! Boyunuz, kilonuz, gücünüz ne olursa olsun; amacınız güçlenmek, muhteşem yumruklar atmak veya sadece kilo vermek, kondisyon geliştirmek olsun; boks herkese uygun bir spordur. Özellikle bire bir çalışmalarda gruba ayak uydurmanız diye bir zorunluluk olmayacağı için, bütün program sizin gelişim seviyenize göre yapılacaktır.

AKTİVİTE & SPOR
BODY

Pozitif Sports Club vücut geliştirmede bilinçli, disiplinli eğitimiyle en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.Pozitif Sports Club'da daha sağlıklı bir yaşama kavuşmak için sizde bir adım atın. 

Vücut G

AKTİVİTE & SPOR
CARDİO

Vücuttaki istenmeyen yağları yakmak amacıyla  belli bir tempoda, yüksek kalp ritmiyle yapılan egzersizlere kordiyovasküler ya da Cardio denir. Belirli bir zaman zarfında  durmaksızın yapılan koşular, sürü

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Sağlıklı bir hayat için POZİTİF SPORTS CLUB Bize Ulaşın!

Merkez : Ege Mahallesi Nato Yolu Caddesi No:238/35(Altunbilekler Market Yanı-Natavega Yakını) Mamak-Ankara GSM: 0544 760 21 70

Şube : Şahintepe Mahallesi Natoyolu Caddesi 688 Sokak No : 1/A Mamak-Ankara

0312 390 4 390

info@pozitifsportsclub.com

Ad Soyad
Telefon
E-posta
Mesaj
© 2015 Pozitif' Sports Club | Tüm Hakları Saklıdır.
fitness, zumba, spinning, boks, spor salonları fiyatları, body salonları fiyatları, merkezleri, fiyatları, jimnastik salonları, gym salonları, pilates spor salonu, pilates ankara, spor merkezi, spor salonu ankara, spor merkezleri fiyatları, vücut geliştirme salonları, fitness salonu fiyatları, kişiye özel pilates, pilates salonu, kick boks, spor salonu fitness, kick boks salonları, ankara spor salonları, ankara spor merkezleri, fiyatları, aerobik salonu, fitness salonları ankara, kick boks salonu, mamak spor salonu, natoyolu spor, pilates spor salonları, spor salonları ankara, step salonu, ankara, body salonları, fitness merkezleri, Mamak Spor Salonu, Mamak Spor Salonları, Natoyolu Spor Salonları, Natoyolu Spor Salonu, Fiyatları, Natoyolu, fitness, zumba, spinning, boks, spor salonları fiyatları, body salonları fiyatları, merkezleri, fiyatları, jimnastik salonları, pilates spor salonu, pilates ankara, spor merkezi, spor salonu ankara, spor merkezleri fiyatları, vücut geliştirme salonları, fitness salonu fiyatları, pilates salonu, kick boks, spor salonu fitness, kick boks salonları, ankara spor salonları, ankara spor merkezleri, fiyatları, aerobik salonu, fitness salonları ankara, kick boks salonu, mamak spor salonu, natoyolu spor, pilates spor salonları, spor salonları ankara, step salonu, ankara, body salonları, fitness merkezleri, mamak spor merkezleri, mamak body spor salonları, mamak crossfit salonları, mamak fitness salonları, mamak kick boks salonları, mamak pilates salonları, mamak taekwondo salonları, mamak vücut geliştime salonları, mamak zumba salonları,