Mamak Crossfit Salonları
Mamak Crossfit Salonları

Mamak Crossfit Salonları

Spor salonlarında genel olarak ağırlık çalışmasına odaklanılmakta ve büyüyen kas kütleleri bir gösteriş unsuru olarak kullanılmaktadır. Fakat sporun ahlakında ve kişinin yaşam tarzında bu bakış açısına yer yoktur ve spor kişinin kendi sağlığı ve kendini iyi hissetmesi için yapılmalıdır. Bu amaçla spor salonlarında uyarı ve bilgilendirme amacıyla çeşitli broşürler kullanılabilir. Bu broşürler sporcuların bilinçlenmesi için ve yaptıkları sporu daha çok sahiplenebilmeleri için oldukça yararlı olacaktır. Bu aşamadan sonra sporculara çeşitli beslenme ve egzersiz programları verilerek disiplinli bir şekilde çalışmaları sağlanabilir. Bu beslenme programları sağlık bilgisi olan kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Vücut geliştirme sporunun daha disiplinli ve sağlıklı bir türü olan crossfit Ankara ilinde gelişmekte olan spor türleri arasında yer almaktadır. Kardiyo, ağırlık ve esneklik egzersizlerinin bir arada yapıldığı crossfit sporunda vücut geliştirmeye oranla daha farklı ve eğlenceli egzersiz türleri yer almaktadır. Bu nedenle ağırlık çalışarak reflekslerini ve hareket kabiliyetini yavaş yavaş yitirmek yerine crossfit sporuyla uğraşarak hem sağlıklı ve güzel görünen bir vücuda sahip olunabilir hem de sporcuyu sıkmayan bir programla egzersizlere devam edilebilir.

Sağlıklı yaşam formülü olarak adlandırabileceğimiz crossfit Ankara ilindeolduğu gibi ilçelerinden Mamak,2ta da yükselişte olan bir spor dalıdır. Bu yükselişi anlayabileceğimiz Mamak crossfit salonları çeşitli egzersizlerle üyelerine sağlıklı bir yaşam vaat etmektedir. Bu vaadini de gerçekleştirebilmek için alanında bilgili birçok kondisyonerle çalışan Mamak crossfit salonları vücut geliştirme gibi bu sporun da benimsenmesini amaçlamaktadır.

Vücut geliştirme salonlarının çoğunlukta olduğu Ankara’da crossfit Mamak ilçesinde de vücut salonlarında göre daha az sayıdadır. Çünkü Türkiye genelinde hâlâ yeterli seviyede crossfit salonları bulunmamaktadır. Bu nedenle crossfit Mamak çevresinde ilgi gören bir spor dalı olarak bilinmek istiyorsa çeşitli tanıtım faaliyetleriyle farkını açıklamalıdır.

Crossfit gibi yüksek enerji harcanan sporlarda öncelikle beslenme faktörüne dikkat edilmelidir. Normal bir öğünle crossfit yapmak kişiyi halsiz bırakacağından daha enerji sağlayıcı besinler tüketilmeli ve bu tüketime devam edilmelidir. Özellikle spor yapmadan yaklaşık iki saat önce tüketilen gıdalar yapılan sporun daha getirimli olmasını sağlayacaktır.

AKTİVİTE & SPOR
BODY

Pozitif Sports Club vücut geliştirmede bilinçli, disiplinli eğitimiyle en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.Pozitif Sports Club'da daha sağlıklı bir yaşama kavuşmak için sizde bir adım atın. 

Vücut G

AKTİVİTE & SPOR
CARDİO

Vücuttaki istenmeyen yağları yakmak amacıyla  belli bir tempoda, yüksek kalp ritmiyle yapılan egzersizlere kordiyovasküler ya da Cardio denir. Belirli bir zaman zarfında  durmaksızın yapılan koşular, sürü

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Sağlıklı bir hayat için POZİTİF SPORTS CLUB Bize Ulaşın!

Merkez : Ege Mahallesi Nato Yolu Caddesi No:238/35(Altunbilekler Market Yanı-Natavega Yakını) Mamak-Ankara GSM: 0544 760 21 70

Şube : Şahintepe Mahallesi Natoyolu Caddesi 688 Sokak No : 1/A Mamak-Ankara

0312 390 4 390

info@pozitifsportsclub.com

Ad Soyad
Telefon
E-posta
Mesaj
© 2015 Pozitif' Sports Club | Tüm Hakları Saklıdır.
fitness, zumba, spinning, boks, spor salonları fiyatları, body salonları fiyatları, merkezleri, fiyatları, jimnastik salonları, gym salonları, pilates spor salonu, pilates ankara, spor merkezi, spor salonu ankara, spor merkezleri fiyatları, vücut geliştirme salonları, fitness salonu fiyatları, kişiye özel pilates, pilates salonu, kick boks, spor salonu fitness, kick boks salonları, ankara spor salonları, ankara spor merkezleri, fiyatları, aerobik salonu, fitness salonları ankara, kick boks salonu, mamak spor salonu, natoyolu spor, pilates spor salonları, spor salonları ankara, step salonu, ankara, body salonları, fitness merkezleri, Mamak Spor Salonu, Mamak Spor Salonları, Natoyolu Spor Salonları, Natoyolu Spor Salonu, Fiyatları, Natoyolu, fitness, zumba, spinning, boks, spor salonları fiyatları, body salonları fiyatları, merkezleri, fiyatları, jimnastik salonları, pilates spor salonu, pilates ankara, spor merkezi, spor salonu ankara, spor merkezleri fiyatları, vücut geliştirme salonları, fitness salonu fiyatları, pilates salonu, kick boks, spor salonu fitness, kick boks salonları, ankara spor salonları, ankara spor merkezleri, fiyatları, aerobik salonu, fitness salonları ankara, kick boks salonu, mamak spor salonu, natoyolu spor, pilates spor salonları, spor salonları ankara, step salonu, ankara, body salonları, fitness merkezleri, mamak spor merkezleri, mamak body spor salonları, mamak crossfit salonları, mamak fitness salonları, mamak kick boks salonları, mamak pilates salonları, mamak taekwondo salonları, mamak vücut geliştime salonları, mamak zumba salonları,