Mamak Spor Merkezleri
Mamak Spor Merkezleri

Mamak Spor Merkezleri

 

Çocuk yaşta başlanılması gereken spor çeşitleri bireylerin fiziki ve zihinsel gelişimleri için önemli bir araçtır. Klasik dallar olan futbol ve basketbolun yanında artık tenis, voleybol, yüzme, su topu gibi sporlara da yönlendirilen küçük yaştaki çocuklar bu spor dallarında öğrendiği yeteneklerini geliştirerek ileride başarılı bir sporcu olabilirler. Türkiye’nin olimpiyatlarda gösterdiği başarının yetersiz olmasında en çok da çocuk yaşta bireylerin sporla ilgilenmesine izin verilmemesi ya da spora bu yaşlarda başlayan kişilerin ilerleyen zamanlarda sporla uğraşmayı kesmesi büyük etkiye sahiptir.

Spor olanaklarının en çok geliştiği İstanbul ve Ankara spor okulları çocukların ve gençlerin katılım göstererek kendilerini geliştirebilecekleri mekânlardır. Ankara’da bulunan Mamak spor merkezleri özellikle yaz aylarında belediyenin düzenlediği programlar sayesinde oldukça fazla sporcu adayına ev sahipliği yapmakta ve çeşitli sporların gelişimine katkı sağlamaktadır. Genellikle ilk ve orta öğretim seviyesinde öğrencilerin katıldığı Mamak spor okulları belirli bir dönem sürmekte ve bu dönemde kendini kanıtlayıp gelişme kaydeden sporcular şehirde bulunan Mamak spor kulüpleri ile iletişime geçerek istedikleri alanda daha profesyonelce devam etme imkânı bulmaktadırlar.

Özellikle futbol ve voleybol sporlarının getirdikleri başarılar nedeniyle ün kazandığı Ankara genelinde Mamak spor merkezleri de bu sporları yapacak kişilerin eğitilmesine önem vermektedir. Bu sporların yanında hentbol, atletizm, tekvando ve güreş gibi farklı sporların da kişilerin tercihine bırakıldığı Mamak spor okulları her spor dalında uzmanlaşmış ve yetenekli eğitmenlerden oluşmaktadır. Belediyenin de önemsediği bir konu olarak öğrencilerin yaz döneminde eğlenebilmeleri ve yeni yetenekler keşfedebilmeleri için her yıl farklı birinde çalışılan Mamak spor salonları sayesinde şehrin sporcu ihtiyacına geniş bir sporcu kitlesi sunulmaktadır.

Spor okullarından gelerek kayıt yaptırılabilen Mamak spor kulüpleri arasında Ato Spor Kulübü, Metropol Spor Kulübü, Pozitif Spor Kulübü gibi kulüpler yer almaktadır. Bir sporcunun yetişmesinde en büyük pay sahibi olan antrenörlerin özelliklerine göre tercih edilmesi gereken kulüpler hayata bir sporcu kazandırmanın yanında sporcuyu olumsuz etkileyerek spordan soğumasına da neden olabilir. Bu nedenle gereken eğitimin alındığı Mamak spor salonları sporcuların daha sonraki hayatlarında da onlara destek olmalıdır.

AKTİVİTE & SPOR
BODY

Pozitif Sports Club vücut geliştirmede bilinçli, disiplinli eğitimiyle en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.Pozitif Sports Club'da daha sağlıklı bir yaşama kavuşmak için sizde bir adım atın. 

Vücut G

AKTİVİTE & SPOR
CARDİO

Vücuttaki istenmeyen yağları yakmak amacıyla  belli bir tempoda, yüksek kalp ritmiyle yapılan egzersizlere kordiyovasküler ya da Cardio denir. Belirli bir zaman zarfında  durmaksızın yapılan koşular, sürü

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Sağlıklı bir hayat için POZİTİF SPORTS CLUB Bize Ulaşın!

Merkez : Ege Mahallesi Nato Yolu Caddesi No:238/35(Altunbilekler Market Yanı-Natavega Yakını) Mamak-Ankara GSM: 0544 760 21 70

Şube : Şahintepe Mahallesi Natoyolu Caddesi 688 Sokak No : 1/A Mamak-Ankara

0312 390 4 390

info@pozitifsportsclub.com

Ad Soyad
Telefon
E-posta
Mesaj
© 2015 Pozitif' Sports Club | Tüm Hakları Saklıdır.
fitness, zumba, spinning, boks, spor salonları fiyatları, body salonları fiyatları, merkezleri, fiyatları, jimnastik salonları, gym salonları, pilates spor salonu, pilates ankara, spor merkezi, spor salonu ankara, spor merkezleri fiyatları, vücut geliştirme salonları, fitness salonu fiyatları, kişiye özel pilates, pilates salonu, kick boks, spor salonu fitness, kick boks salonları, ankara spor salonları, ankara spor merkezleri, fiyatları, aerobik salonu, fitness salonları ankara, kick boks salonu, mamak spor salonu, natoyolu spor, pilates spor salonları, spor salonları ankara, step salonu, ankara, body salonları, fitness merkezleri, Mamak Spor Salonu, Mamak Spor Salonları, Natoyolu Spor Salonları, Natoyolu Spor Salonu, Fiyatları, Natoyolu, fitness, zumba, spinning, boks, spor salonları fiyatları, body salonları fiyatları, merkezleri, fiyatları, jimnastik salonları, pilates spor salonu, pilates ankara, spor merkezi, spor salonu ankara, spor merkezleri fiyatları, vücut geliştirme salonları, fitness salonu fiyatları, pilates salonu, kick boks, spor salonu fitness, kick boks salonları, ankara spor salonları, ankara spor merkezleri, fiyatları, aerobik salonu, fitness salonları ankara, kick boks salonu, mamak spor salonu, natoyolu spor, pilates spor salonları, spor salonları ankara, step salonu, ankara, body salonları, fitness merkezleri, mamak spor merkezleri, mamak body spor salonları, mamak crossfit salonları, mamak fitness salonları, mamak kick boks salonları, mamak pilates salonları, mamak taekwondo salonları, mamak vücut geliştime salonları, mamak zumba salonları,