AÇILDIK !!!
AÇILDIK !!!

Mamak Ege Mahallesinde beklenenin otesinde, herkes en iyi şartlarda spor yapsın diye bòlgenin en genis profesyonel ekipmanları ve egitmen kadrosuyla hem spor yapıp hem dinlenme fırsatı bulcaksınız.
Spor yapmak artık lüks değil.

Uzman kadrosu ve nezih mekanıyla fitness, Spa, Pilates,Spining, Sauna,Masaj buhar Odası,boks, kick boks, step aerobik, aero oryantal, taebo, cocuk cimnastigi, KIDS CLUB VE CAFETERYASI ve daha fazlası pozitif sports club temel hizmetlerinden başlıcaları.

Pozitif sports club birinci hedefi olan 'kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunma' ile 'güvenilir ortam oluşturma' anlayışıyla yola çıktı. Temiz, ferah ve her türlü teknik imkanın yer aldığı geniş bir mekân sunan pozitif sports club sporla pek ilgisi olmayanların bile düzenli spor yapma alışkanlığı kazanacağı yeni bir hizmet modelini ortaya koyuyor.

Sporla ilgili her türlü sorunun cevabını hemen bulmanızı, kilo/vücut hedeflerinize kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan uzman ve tecrübeli kadrosu boy, kilo, yaş, sağlık durumu, vücut yapısı vb. değişkenlere göre kişiye özel program uyguluyor. Bu özel program, hedeflerinize daha kısa zamanda ve daha kontrollü bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Daha önce ankara natoyoluna sizlere hizmet veren pozitif spor kulübü, yenilenen yüzü ve yeni salonu ile hizmetinize açılıyor. Bòlgenin en büyük spor komleksi olan 1500 m2 'lik alanıyla açılan yeni pozitif sports club size en iyi şartlarda hizmet verecektir. Alışveriş merkezleri, kafeler ve restoranlara yakın konumda olup her türlü ulaşım olanağına sahiptir.

Yoğun iş temposunu ve günün stresini atabileceğiniz merkezde bulunup, şehrin her yerinden kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumdadır.
Otopark sorunu bulunmamaktadır. Birçok spor alanını bir arada barındıran spor merkezimizde size uygun BRANş muhakkak vardır.
3 aylık,6 aylık, ve senelik üyeliklerden faydalanmak için % 30 erken kayıt avantajından faydalanın.aile üyeliklerimizde vardır. Bilinçli sporun adresi pozitif sports club..

Pozitif Sports Club'a
KATILMAK İSTER MİSİNİZ? 


İLETISIM:03123920052

AKTİVİTE & SPOR
BODY

Pozitif Sports Club vücut geliştirmede bilinçli, disiplinli eğitimiyle en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.Pozitif Sports Club'da daha sağlıklı bir yaşama kavuşmak için sizde bir adım atın. 

Vücut G

AKTİVİTE & SPOR
CARDİO

Vücuttaki istenmeyen yağları yakmak amacıyla  belli bir tempoda, yüksek kalp ritmiyle yapılan egzersizlere kordiyovasküler ya da Cardio denir. Belirli bir zaman zarfında  durmaksızın yapılan koşular, sürü

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Sağlıklı bir hayat için POZİTİF SPORTS CLUB Bize Ulaşın!

Merkez : Ege Mahallesi Nato Yolu Caddesi No:238/35(Altunbilekler Market Yanı-Natavega Yakını) Mamak-Ankara GSM: 0544 760 21 70

Şube : Şahintepe Mahallesi Natoyolu Caddesi 688 Sokak No : 1/A Mamak-Ankara

0312 390 4 390

info@pozitifsportsclub.com

Ad Soyad
Telefon
E-posta
Mesaj
© 2015 Pozitif' Sports Club | Tüm Hakları Saklıdır.
fitness, zumba, spinning, boks, spor salonları fiyatları, body salonları fiyatları, merkezleri, fiyatları, jimnastik salonları, gym salonları, pilates spor salonu, pilates ankara, spor merkezi, spor salonu ankara, spor merkezleri fiyatları, vücut geliştirme salonları, fitness salonu fiyatları, kişiye özel pilates, pilates salonu, kick boks, spor salonu fitness, kick boks salonları, ankara spor salonları, ankara spor merkezleri, fiyatları, aerobik salonu, fitness salonları ankara, kick boks salonu, mamak spor salonu, natoyolu spor, pilates spor salonları, spor salonları ankara, step salonu, ankara, body salonları, fitness merkezleri, Mamak Spor Salonu, Mamak Spor Salonları, Natoyolu Spor Salonları, Natoyolu Spor Salonu, Fiyatları, Natoyolu, fitness, zumba, spinning, boks, spor salonları fiyatları, body salonları fiyatları, merkezleri, fiyatları, jimnastik salonları, pilates spor salonu, pilates ankara, spor merkezi, spor salonu ankara, spor merkezleri fiyatları, vücut geliştirme salonları, fitness salonu fiyatları, pilates salonu, kick boks, spor salonu fitness, kick boks salonları, ankara spor salonları, ankara spor merkezleri, fiyatları, aerobik salonu, fitness salonları ankara, kick boks salonu, mamak spor salonu, natoyolu spor, pilates spor salonları, spor salonları ankara, step salonu, ankara, body salonları, fitness merkezleri, mamak spor merkezleri, mamak body spor salonları, mamak crossfit salonları, mamak fitness salonları, mamak kick boks salonları, mamak pilates salonları, mamak taekwondo salonları, mamak vücut geliştime salonları, mamak zumba salonları,